«Буковина знову буде на видноті на всеукраїнській арені»: тренер чернівецької команди – про майбутнє

Переглядів 1041
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Буковина знову буде на видноті на всеукраїнській арені»: тренер чернівецької команди – про майбутнє
Андрій Mельничук. Фото: Буковина
Андрій Мельничук, який є коучем Буковини, розповів про розвиток футболу в Чернівцях. За його словами, Буковина може про себе гучно заявити.

В Чернівцях відбулася прес-конференція за участю керівництва ФК Буковина та нового титульного спонсора команди - компанії «Демарт» – відомої своїми соціальними та спортивними проектами з дніпровським СК Прометей.

Взяв в цій зустрічі участь і головний тренер першолігової Буковини Андрій Mельничук. 

«Мене найбільше потішило те, що за підтримки «Демарта» в Чернівцях, нарешті, візьмуться за вибудову футбольної піраміди, починаючи від створення Академії й закінчуючи командою майстрів. Важливо, що в центрі уваги буде й вдосконалення футбольної інфраструктури». 

Також коуч додав такі слова:

«Йдеться про відповідність вимогам сьогодення стадіону «Буковина», зведення заміської бази, нових футбольних полів. Якщо ці питання вирішуватимуться в комплексі, то можна розраховувати, що Буковина знову буде на видноті на всеукраїнській арені», – цитує Мельничука Sport.ua.

Наставник чернівецької команди зазначив ще наступне:

«Серйозність намірів наших нових інвесторів підтверджує те, що Буковина вже підсилилася групою кваліфікованих футболістів, зміцнила тренерський штаб, профінансовано два етапи підготовки на Закарпатті, де матимемо змогу тренуватися в належних умовах. Зараз для нас головне виправдати сподівання».

Буковина посідає друге місце в групі «Вибування» Першої ліги, набравши 21 очко.