Буковину залишили вісім футболістів: чернівецький клуб шукає нових виконавців

Переглядів 464
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Буковину залишили вісім футболістів: чернівецький клуб шукає нових виконавців
Буковина. Фото: Буковина
Чернівецька Буковина за згодою сторін припинила співпрацію з вісьмома футболістами. За словами наставника команди, наразі ведуться переговори з декількома виконавцями.

Буковина припинила співпрацю з вісьмома футболістами, які виступали за клуб в осінній частині сезону. Команду залишили голкіпер Віталій Чеботарьов, захисники Микола Павлюк, Семен Даценко, півзахисники Андрій Шишигін, Олександр Жумига, Ігор Кошман, а також нападники Андрій Королянчук та Микита Комісар. Трудові відносини припинені за згодою сторін.

Статистика цих гравців у першій частині сезону:

Віталій Чеботарьов: 6 матчів (7 пропущених м’ячів);

Микола Павлюк: 4 матчі;

Семен Даценко: 7 матчів;

Андрій Шишигін: 9 матчів;

Олександр Жумига: 10 матчів;

Ігор Кошман: 4 матчі;

Андрій Королянчук: 5 матчів;

Микита Комісар: 5 матчів.

Головний тренер Буковини Андрій Мельничук повідомив клубній прес-службі чернівецького клубу, що наразі ведуться переговори з декількома футболістами, а також триває постійний пошук виконавців, які зможуть підсилити команду у весняній частині сезону.

«Особливу увагу акцентуємо на футболістах, які зможуть підсилити лінію атаки. Вже зараз ведемо переговори з декількома виконавцями. Також хочу подякувати за співпрацю тим гравцям, які покинули команду взимку», - сказав Мельничук.

Додамо, що у першій частині сезону Буковина в Групі А Першої ліги України з дев'ятьма балами в активі посіла сьоме місце.