«Це була наша гра, ми були кращими, але...»: Шищенко пояснив сенсаційну поразку Буковини Чорноморцю

Переглядів 49
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Це була наша гра, ми були кращими, але...»: Шищенко пояснив сенсаційну поразку Буковини Чорноморцю
Сергій Шищенко. Фото: ФК Буковина (Чернівці)
Головний тренер чернівецької Буковини Сергій Шищенко прокоментував підсумок поєдинку 29-го туру української Першої ліги проти одеського Чорноморця (1:3).

Сергій Шищенко, якого цитує пресслужба Буковини, підбив підсумки матчу 29-го туру української Першої ліги проти одеського Чорноморця, де його команда несподівано програла на домашньому полі з рахунком 1:3.

За словами фахівця, про недооцінку суперника чи розхолодженість, чернівецька команда дострокова виграла золоті нагороди та пробилась до УПЛ, мова не йде,

«Ми прагнули перемогти. Ми хотіли стати першою командою в історії Першої ліги, яка пройде чемпіонат без жодної поразки. Ми домінували, виглядали значно краще, але поступилися супернику суто в рахунку. Хлопці, звісно, дуже засмучені, бо сильно хотіли завершити сезон без поразок. Це була наша гра, ми були кращими, але, на жаль, не за рахунком». 

  • Після 29 турів Буковина має у доробку 78 залікових балів та посідає першу сходинку в турнірній таблиці Першої ліги.
  • У наступному, завершальному турі, команда Сергія Шищенка на виїзді зіграє проти запорізького СК Металург. Поєдинок заплановано на 1 червня, початок гри о 17:00.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри