«Цей клуб славився всякими мутними справами»: ексгравець Дніпра згадав найбільш скандальний матч у кар’єрі

Переглядів 1061
Павло Клименко Павло Клименко
2 голоси
«Цей клуб славився всякими мутними справами»: ексгравець Дніпра згадав найбільш скандальний матч у кар’єрі
Роман Пасічніченко. Фото: ФК Кремінь
Колишній захисник Дніпра і інших українських команд Роман Пасічніченко поділився спогадами про суддівство 2000-х років у нижчих лігах країни.

В інтерв’ю виданню FanDay.net Роман Пасічніченко розповів про найбільш пам'ятний скандальний матч у Першій лізі проти охтирського Нафтовика. На той час ексзахисник виступав за Сталь Дніпродзержинськ.

«Зараз про це можна тільки з гумором згадувати. Всяке було: вбивали, прибивали. Досі пам'ятаю гру в Охтирці проти місцевого Нафтовика. Цей клуб славився всякими мутними справами. Грав там Богдан Єсип, з яким ми зараз дружимо, спілкуємося. Так от: саме він наприкінці гри забив, підігравши собі рукою. Був простріл на дальню штангу, він присів і м'яч, який уже йшов за межі поля, підкинув собі рукою і забив – зарахували». 

Матч закінчився з рахунком 1:0 (6 травня 2006 року, Нафтовик – Сталь Дніпродзержинськ, арбітр зустрічі Олександр Шмалун).

  • Пасічніченко – вихованець знаменитої футбольної школи Дніпро-75. 
  • Грав за Дніпро-2, Дніпро-3, олександрійську Поліграфтехніку, Поділля, Зорю, Миколаїв, Сталь (Дніпродзержинськ), Сталь (Алчевськ). 
  • З липня по грудень 2010 року – в узбецькому Кизилкумі. У 2011 році повернувся в Україну і продовжив кар'єру в Полтаві, потім грав у вінницькій Ниві. Останнім клубом у спортивній кар'єрі у Романа був кременчуцький Кремінь.