«Два роки тому не було нічого»: тренер Карпат розповів, що потрібно клубу для боротьби за УПЛ

Переглядів 1737
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
3 голоси
«Два роки тому не було нічого»: тренер Карпат розповів, що потрібно клубу для боротьби за УПЛ
Андрій Тлумак. Фото: ФК Карпати
Головний тренер львівських Карпат Андрій Тлумак підбив підсумки осінньої частини сезону в Першій лізі. «Зелено-білі» навесні матимуть шанс поборотися за вихід в УПЛ.

Наставник Карпат в інтерв'ю клубному YouTube-каналу проаналізував гру команди в першій половині сезону.

«Якщо вести мову про поточний сезон, то ми можемо бути задоволені певними моментами, але не всіма. Якщо взяти у загальному нашу карпатівську історію, то маємо розуміти, що повинен пройти певний час. Команда здіймається на ноги, відновлюється та рухається вперед. Два роки тому ми взагалі перебували серед аматорів. Тоді у нас не було нічого: ні стадіону, ні бази, ні школи – все зникло».

Карпати в міжсезоння збираються посилювати команду з прицілом на вихід в УПЛ.

«Зараз ми активно працюємо на ринку. У нас є така ідея, щоб повернути наших львівських хлопців, які роз’їхались по Україні. Але це мають бути сильні та якісні виконавці. У нас є бюджет на нових гравців і наше керівництво готове інвестувати кошти. Плануємо взяти гравців з УПЛ, щоб ми могли боротися за ті завдання, які стоять перед нами». 

Майже у всіх сильних гравців діють контракти з клубами. Якщо зараз когось запрошувати, то треба купувати. Не думаю, що вільні агенти можуть стати хорошим підсиленням. Також ми спілкуємось і з легіонерами, але вони теж не хочуть їхати в Україну через війну. Ми працюємо над тим, щоб підсилити склад, тривають серйозні розмови з клубами УПЛ щодо оренди гравців».

Нагадаємо, Карпати в осінній частині сезону посіли друге місце в Групі А Першої ліги (28 очок), що дозволило пробитися до чемпіонської групи.