Камбек у Першій лізі: Буковина вирвала нічию, поступаючись у два м’ячі після першого тайму

Переглядів 1914
Буковина - СК Полтава. Фото: Google
У матчі п’ятого туру Першої ліги – групи вибування зустрічалися Буковиа та СК Полтава. Поєдинок завершився бойовою нічиєю 2:2, а господарі відігралися, поступаючися у два м’ячі.

Зустрічалися четверта та шоста команди групи. Минулого туру буковинці втратили домашні очки, зігравши внічию, а полтавці поділили очки із суперниками на виїзді. У разі перемоги Полтава наздожене Буковину.

Вже на десяту хвилину підопічні Сисенка забили двічі. Спочатку Костенко реалізував пенальті, а трохи пізніше після передачі Пасічника відзначився Горжуй – 0:2. Полтавці знову досягли свого за рахунок довгих передач. Здавалося, що колектив із Чернівців був до цього не готовий. Перший тайм завершився за комфортної переваги Полтави, а ось підопічні Мельничука розчарували.

У другому таймі все перекинулося з ніг на голову. Спочатку Сергійчук скоротив відставання у рахунку, а згодом Пець після штрафного забив у порожні ворота. Помилився у цьому епізоді Ян Вічний.

Слід віддати належне господарям, які не опустили руки, а навпаки, вийшли на другу половину зустрічі надмотивованими. У підсумку нічия - 2:2.