Карпати мають сплатити вісім мільйонів євро: Вацко розповів про ситуацію, у якій опинилася команда Маркевича

Переглядів 8310
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4 голоси
Карпати мають сплатити вісім мільйонів євро: Вацко розповів про ситуацію, у якій опинилася команда Маркевича
Мирон Маркевич. Фото: Фейсбук ФК Карпати (Львів)
Журналіст-блогер Віктор Вацко повідомив, що футбольний клуб Карпати (Львів) має сплатити борги старих Карпат, бо УЄФА визнало їх правонаступниками.

Віктор Вацко видав дуже вогняний інсайд і розповів, що УЄФА визнало теперішній футбольний клуб Карпати правонаступником старого ФК.

«УЄФА визнав нинішні Карпати спадкоємцем старих Карпат, які кілька років тому начебто обнулили, щоб не виплачувати борги.

Тому Карпати повинні виплачувати борги, сумма складає близько восьми мільйонів євро чи доларів. Величезна сумма».

Вацко додав, що у львівському клубі вже почали приймати міри.

«Карпати подали апеляцію, але обізнані люди кажуть, що шансів там практично немає. Кольори клубу, стадіон, а найголовніше емблема, де є рік заснування клубу 1963. 

Тому у теперішнього власника Карпат Володимира Матківського варіанти два: або виплачувати всі колосальні борги попередників, або кидати цю справу».

Наслідки несплати боргів дуже радикальні.

«Досвідчені вболівальники повинні пам'ятати, що за борги спочатку дають трансферний бан, потім знімають очки, а потім уже позбавлять професійного статусу.

Зараз ніхто не розуміє, в якій ситуації Карпати і що там можна планувати», – сказав Вацко в ефірі своєї авторської програми на ютубі.

  • В той же час спортивний юрист Сергій Коваль повідомив, що ситуація львів'ян не настільки катастрофічна.
  • Після 17-ти турів в активі Карпат значиться 42 очки. Зелено-білі впенено очолюють турнірну таблицю Першої ліги України в Групі А, випереджаючи Агробізнес, який йде другим, на 13 балів.
  • В наступному турі команди Мирона Маркевича вдома прийматиме тернопільську Ниву. Поєдинок заплановано на 24 листопада. Початок гри о 12:00.