Карпати втратили очки у матчі з Прикарпаттям: неймовірний поєдинок команди Маркевича з шістьма м’ячами

Переглядів 8210
8 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Карпати в домашньому поєдинку 12 туру Першої ліги втратили розписали результативну нічию з Прикарпаттям. Команди на двох забили шість голів.

Події в матчі розвивалися досить швидко. Першими в рахунку змогли повести гості. Хома на дев'ятій хвилині вивів Прикарпаття вперед.

Одразу після пропущеного голу Карпати організували два швидких голи. Підлепенець допоміг господарям зрівняти рахунком, а за декілька хвилин Сухар вивів Карпати в лідери.

Команда Мирона Маркевича могла піти на перерву за переваги в рахунку, якби арбітр не призначив пенальті за влучання м'яча в руку Рябова, який намагався заблокувати удар гравця Прикарпаття. До позначки підійшов капітан гостьової команди Цюцюра, який повернув команду з Чернівців у гру.

По перерві команди знову обмінялися голами. Хома наважився на дальній постріл, який заскочив зненацька голкіпера Карпат, проте вже за декілька хвилин результативна атака господарів завершилася голом Демченка.

У час, що залишився, жодній з команд більше не вдалося відзначитися. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 3:3.

Перша ліга. Група А. 12 тур.

Карпати – Прикарпаття 3:3

Голи: Підлепенець, 10, Сухар, 12, Демченко, 59 – Хома, 9, 55, Цюцюра, 32 (з пенальті)

• Карпати з 30 очками очолюють групу А, а Прикарпаття має 13 очок та займає сьому позицію.
  • Наступний матч команди з Івано-Франківську пройде 22 жовтня в рідних стінах проти Буковини, а підопічні Маркевича днем раніше на Київщині зіграють проти бузівської Ниви.