ЛНЗ здобув бронзові медалі Першої ліги, Металург став четвертим: обидві команди боротимуться за вихід до УПЛ

Переглядів 1925
Матч Полісся - ЛНЗ. Фото: ЛНЗ
Черкаський ЛНЗ посів третє місце в турнірній таблиці Першої ліги, а запорізький Металург став другим. Обидві команди гратимуть перехідні поєдинки за вихід в УПЛ.

27 травня відбулися матчі восьмого туру «Чемпіонського раунду» Першої ліги. ЛНЗ програв на виїзді Поліссю з рахунком 1:2, а запорізький Металург розписав мирову 1:1 з тернопільською Нивою.

Таким чином, ЛНЗ із 22 очками став третім, а запорізький Металург з 21 балом посів четверту позицію в Першій лізі. Черкаська та запорізька команди зіграють в перехідних матчах за право грати в УПЛ.

Також зазначимо, що Полісся з 32 очками виграло Чемпіонський раунд Першої ліги. Оболонь, яка зіграла внічию 1:1 з Карпатами, з 29 балами в активі стала другою та здобула «срібло».

Житомирська та київська команди зіграють в наступному сезоні УПЛ.

Також сьогодні Епіцентр виграв у Кременя з рахунком 3:1.

Епіцентр став шостим, а Кремінь розташувався на восьмій позиції. Також зазначимо, що в цьому сезоні Першої ліги Нива фінішувала сьомою, а Карпати – п’ятими.