«We are the champions»: Полісся у найкращих традиціях відсвяткувало перемогу в Першій лізі (фото тріумфаторів)

Переглядів 1337
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«We are the champions»: Полісся у найкращих традиціях відсвяткувало перемогу в Першій лізі (фото тріумфаторів)
Полісся - чемпіон Першої ліги України сезону 2022/2023. Фото: Полісся
Житомирське Полісся вперше в історії стало чемпіоном Першої ліги України. Тріумфатори, як це роблять всі великі клуби, відсвяткували успіх під легендарну пісню гурту Queen «We are the champions».

27 травня в рамках восьмого туру Чемпіонського раунду Першої ліги Полісся на своєму полі з рахунком 2:1 виграло у черкаського ЛНЗ. Ця вікторія дозволила житомирській команді вперше в історії здобути золоті медалі Першої ліги України. 

Після поєдинку на «Центральному міському стадіоні» в Житомирі почала грати знаменита композиція рок-гурту Queen «We are the champions», яку звичайно вмикають після фіналів Ліги чемпіонів і інших престижних турнірів.

Цікаво, що 27 травня святкує день народження президент Полісся Геннадій Буткевич, якому виповнилося 65 років. Та не тільки чемпіонство стало подарунком для власника житомирського клубу. Порадувало Буткевича і індивідуальне досягнення одного з лідерів команди! Пилип Будківський з 14 голами в активі став найкращим голеадором Першої ліги!

Та і це ще не все було з подарунків для президента чемпіонського клубу. Український боксер Олександр Усик після матчу з ЛНЗ подарував Геннадію Буткевичу боксерський чемпіонський пояс.

Раніше «Український футбол» підготував великий матеріал про Полісся, яке в ранзі чемпіона Першої ліги зіграє в наступному сезоні УПЛ.

Також «Український футбол» зробив великий матеріал про Оболонь, яка з другого місця вийшла до УПЛ.