«Лупашко кусає губи і йде вперед‎»: Поворознюк пояснив, за якої ситуації звільнить тренера Інгульця

Переглядів 4995
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Лупашко кусає губи і йде вперед‎»: Поворознюк пояснив, за якої ситуації звільнить тренера Інгульця
Олександр Поворознюк. Фото: Google
Президент Інгульця Олександр Поворознюк зазначив, що нинішньому наставнику його команди не надано повної довіри, і його перспективи перебування в клубі можуть цінитися вкрай негативно у разі, якщо команда не повернеться до УПЛ.

Олександр Поворознюк пояснив, чим нинішній тренер Інгульця Владислав Лупашко кращий за попередніх, якими були Сергій Ковалець та Сергій Лавриненко.

«Чим Лупашко краще за попередніх тренерів? Поки був результат – тренер працює. Коли результату немає, треба міняти гравців або тренера. Мені потрібен результат. Це нормальне явище: один приходить, інший йде».

Проте Поворознюк висловив вдячність поточному тренеру команди та уточнив, які умови можуть призвести до його звільнення.

«В Лупашку я побачив молоду кров, яка може щось змінити. Він кусає губи і йде вперед. Я бачу в нього інколи щось не виходить, але він старається. Що при Лупашку, що при Ковальцю, що при Лавриненку, я ніколи не ліз у тренерську роботу і не розказував, кого треба ставити. 

Кожен вечір ми говоримо про футбол: хто травмований, хто як виглядає на тренуванні. Але я ніколи не говорив, кого ставити у склад, бо навіщо мені тоді тренер? Я плачу гроші за результат. А якщо результату немає, піде і Лупашко за всіма іншими. Це не питання», – розповів Поворознюк на своєму ютуб-каналі.

  • В 2020 році команда вперше вийшла в УПЛ, а роком раніше грала у фіналі Кубку України.
  • Зараз клуб під керівництвом Владислава Лупашка посідає другу сходинку в турнірній таблиці Першої ліги (Група підвищення у класі). Відставання від львівських Карпат, які йдуть другими, складає вісім очок.