Маліновський і Зінченко у Поліссі: президент житомирського клубу зробив сенсаційну заяву

Переглядів 2635
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Маліновський і Зінченко у Поліссі: президент житомирського клубу зробив сенсаційну заяву
Зінченко та Маліновський в збірній України. Фото: Google
Президент житомирського Полісся Геннадій Буткевич розповів, якого вектора буде дотримуватися його клуб в плані трансферів та підсилення складу.

Президент Полісся Геннадій Буткевич висловився стосовно кадрової політики клубу з Житомира.

«Запрошення іменитих гравців, таких як Тотовицький та Супряга? Було б краще брати молодих 20-річних хлопців, яких тренери доводили б до високого рівня», – сказав Буткевич в інтервю президенту Вереса Івану Надєїну.

Також президент Полісся заявив, що півзахисник французького Марселя Руслан Маліновський та гравець лондонського Арсенала Олександр Зінченко можуть також опинитися в житомирській команді.

«Я хочу, щоб у команді було якнайбільше місцевих. Нині таких шість чи сім осіб. Я і Маліновському говорив: «Ми до тебе дістанемося». Може, вони з Олександром Зінченком закінчуватимуть кар'єру тут», – додав Буткевич в рамках ютуб-проекта Football Manager.

Зазначимо, що Полісся візьме участь у чемпіонському раунді Першої ліги. Житомирська команда разом з київською Оболонню мають по 16 очок в активі та ділять першу-другу позиції, маючи гарні шанси на вихід до УПЛ.