Маркевич почув на свою адресу критику від Леоненка та Сабо: що зробив головний тренер Карпат

Переглядів 7483
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
6 голосів
Маркевич почув на свою адресу критику від Леоненка та Сабо: що зробив головний тренер Карпат
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
Колишній нападник Динамо Віктор Леоненко та екстренер біло-синіх Йожеф Сабо засудили вчинок тренера Карпат Мирона Маркевича, який демонстративно не захотів брати срібні нагороди Першої ліги.

«Золотий матч» Першої ліги між Інгульцем та Карпатами (2:1) завершився неоднозначним вчинком головного тренера львів’ян Мирона Маркевича. Наставник «левів» не приєднався до коридору пошани для переможців та не захотів брати срібну медаль.

В інтерв’ю нашим колегам зі Sport-express.ua футбольні експерти Віктор Леоненко та Йожеф Сабо в один голос засудили таку поведінку Маркевича.

«Не знаю, чому Маркевич відмовився від медалі, «срібло» то він тільки раз у житті завоював з Металістом, а так усе життя був третім. Я не розумію, чому люди не хочуть отримувати срібні медалі. Може, образилися. Образливих у нас до хріна. 

Хоча чого ображатися? Інгулець грав удома, і він не слабший за Карпати так точно. Напевно, у Маркевича зіркова хвороба почалася, він вирішив, що йому не потрібне «срібло», він тільки на «золото» заслуговує», – сказав Леоненко.

Не зрозумів вчинок Маркевича і його колега по цеху, колишній головний тренер національної збірної України та київського Динамо Йожеф Сабо.

«Звичайно, це не спортивний принцип. Цим рішенням вони образили і принизили суперника, вважаючи, що вони вищі за нього. Але я не знаю, що там сталося. Напевно, це характер. Карпати лідирували весь сезон і раптом програли на останніх хвилинах. Це емоції, більше нічого. Маркевич думав, що він найкращий, а тут – його не визнають», –  розповів Сабо.