Металург евакуювався із Запоріжжя: стало відомо, в якому стані перебуває постраждалий від обстрілу Кравчук

Переглядів 2379
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
Металург евакуювався із Запоріжжя: стало відомо, в якому стані перебуває постраждалий від обстрілу Кравчук
Металург Запоріжжя. Фото: ФК Металург Запоріжжя
Після щоденних обстрілів окупантів на цьому тижні, ПФЛ так само як і УПЛ перебуває у непростій ситуації через небезпеку проведення матчів.

За інформацією Fanday.net, клубні команди міського футбольного клуба Металург (Запоріжжя) точно не зіграють домашні матчі найближчим часом. Перша клубна команда повинна була зіграти в Кременчуці, але станом на 13 жовтня цей матч Першої ліги точно не відбудеться.

В рамках Другої ліги Металург-2 не зіграє свій домашній матч із Нивою (Бузова). Цей матч вирішили перенести також, а іншу дату для проведення ще не обрали.

Також Fanday.net дізнався, що обидві команди евакуювалися із Запоріжжя. Цю інформацію підтвердив директор Металурга Юрій Зенкін

«Обидві команди виїхали із Запоріжжя. Перша команда зараз перебуває у Києві, а друга – під Києвом у Щасливому».

Через постійні терористичні обстріли окупантами Запоріжжя, стадіон та база Металургу перебувають у постійній небезпеці. Зенків розповів у якому стані перебувають ці два об’єкти.

«Дякувати Богу, у нас нічого не постраждало. Але, ясна річ, що в нинішніх умовах у Запоріжжі грати не можна».

Після нещодавніх обстрілів гравець юніорської команди Металурга Данило Кравчук втратив батька, а сам з матір’ю зараз перебуває в лікарні.

«Данило ще в лікарні. У нього розрив м'яких тканин на руці та забій голови. Лікарі кажуть, що критичних ушкоджень немає, і його життю нічого не загрожує. Він перебуває в лікарні та чекатиме на похорон батька».

Директор Металурга зазначив, що окрім Кравчука ніхто з персоналу та команди не постраждав.

Нагадаємо, що після шести зіграних турів у Першій лізі запорізький Металург посідає четверту сходинку в групі B. В свою чергу, Металург-2 займає останнє місце в Другій лізі після п’яти зіграних турів, маючи у своєму активі лише один пункт.