«Ми там будемо»: наставник Карпат зробив сенсаційну заяву стосовно виходу львівської команди до Ліги чемпіонів

Переглядів 2064
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Ми там будемо»: наставник Карпат зробив сенсаційну заяву стосовно виходу львівської команди до Ліги чемпіонів
Андрій Тлумак. Фото: Карпати
Андрій Тлумак, який очолює львівські Карпати, сказав, що з часом «зелено-білі» гратимуть у Лізі чемпіонів. Наставник галицької команди каже, що львів'яни свого досягнуть через деякий час.

Головний тренер львівських Карпат Андрій Тлумак заявив, що з деяким часом галицька команда гратиме у Лізі чемпіонів.

«Не думайте, що через рік ми гратимемо у Лізі чемпіонів. Команда має встати на ноги, зробити певні кроки, побудувати інфраструктуру тощо. А це робиться не за одну годину та не за один день», – сказав Тлумак в інтерв’ю офіційному сайту львівського клубу.

Також наставник «зелено-білих» пообіцяв, що згодом Карпати все одно гратимуть в Лізі чемпіонів.

«Я розумію, що ми всі хочемо бути в Лізі чемпіонів і я також цього бажаю. Ми там будемо, тільки треба, щоб пройшов певний час», - додав Тлумак.

Зазначимо, що за підсумками першої частини сезону Карпати в Групі А Першої ліги з 28 очками в активі посіли друге місце, відставши від першого Полісся на 12 балів. Львівська команда вийшла до чемпіонського раунду, де змагатиметься за вихід до Прем’єр-ліги України.

Андрій Тлумак у якості головного тренера працює з Карпатами з 2020 року. До цього з 2018 року він очолював луцьку Волинь. У якості футболіста Тлумак грав за такі команди, як Газовик (Комарно), Карпати (Львів), Металург (Запоріжжя), Металіст (Харків), Зоря (Луганськ), Шахтар (Червоноград) та Демню.