«Нехай не вигадує»: Вірт не промовчав і жорстко відповів на гучні претензії експівзахисника Звягеля

Переглядів 2433
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Нехай не вигадує»: Вірт не промовчав і жорстко відповів на гучні претензії експівзахисника Звягеля
Юрій Вірт. Фото: ПФК Звягель
Головний тренер Звягеля Юрій Вірт відповів на заяви ексгравця команди Богдана Оринчака про погіршення фінансової ситуації клубу після виходу в Першу лігу.

Нещодавно вже колишній півзахисник Звягеля Богдан Оринчак в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» не в найкращих тонах висловився стосовно свого ексклубу.

Зокрема, футболіст відзначив погіршення фінансування Звягеля після виходу в Першу лігу та відзначив, що йому запропонували меншу зарплату, ніж була раніше.

На ці слова відповів головний тренер команди Юрій Вірт, назвавши свою правду.

«Розумію його образу – не запропонували новий контракт. А з фінансуванням у нас усе гаразд, нехай не вигадує! Нормальний бюджет, зарплату гравці отримують вчасно. Збори проходять у Звягелі, де створені добрі умови.

Звичайно, що не все ідеально, але все, що необхідно для повноцінної підготовки – маємо. Не розумію, навіщо Оринчак казав, що у Звягеля все було, а зараз нічого немає».

Оринчак також говорив про те, що найкраще йому працювалося під керівництвом Юрія Максимова, який захищав гравців, якого усі боялися та який вимагав гарних умов для тренувань.

Вірт у свою чергу висловився і стосовно цих слів хавбека.

«Чесно, не люблю, коли порівнюють тренерів. У кожного свій стиль, своє бачення. Мене не треба боятися, мене треба поважати. Я так само переживаю за своїх підопічних, бо колись сам грав на високому рівні.

І повірте, якби я не піклувався за стан футболістів, зокрема, у Вересі, то ця б команда, напевно, й досі б грала у Другій лізі. Невже хтось думаєте, що упродовж чотирьох років ми працювали на неякісних полях?», – сказав спеціаліст для FootBoom.

  • Нагадаємо, що Вірт очолив Звягель у квітні цього року та вивів команду в Першу лігу.
  • Контракт тренера розрахований до 30 червня 2027-го.