Оболонь підсилилася 20-річним гравцем: раніше він грав за Словхліб та Олександрію

Переглядів 605
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Оболонь підсилилася 20-річним гравцем: раніше він грав за Словхліб та Олександрію
Владислав Мухаматгалєєв. Фото: Оболонь
Кольори київської Оболоні захищатиме молодий півзахисник Владислав Мухаматгалєєв, який раніше виступав за слов'янський Словхліб та Олександрію.

20-річний півзахисник Владислав Мухаматгалєєв підписав контракт з київською Оболонню. Про це повідомляє офіційний сайт «пивоварів». Владислав буде виступати за столичну команду під шостим номером.

Зазначимо, що Мухаматгалєєв є вихованцем ФК Словхліб (Слов’янск). Владислав народився першого березня 2002 року у місті Слов’янськ (Донецька область). Також раніше цей футболіст захищав кольори Олександрії в чемпіонаті України U-19.

Додамо, що за підсумками першої частини сезону Оболонь пробилася до «чемпіонського раунду» Першої ліги. На даний момент київська команда разом з житомирським Поліссям мають по 16 очок та ділять перше-друге місце в турнірній таблиці «чемпіонського раунду» Першої ліги. Третій ЛНЗ та четвертий Епіцентр мають по вісім балів.

Раніше президент Полісся Геннадій Буткевич заявив про те, що Руслан Маліновський та Олександр Зінченко можуть стати гравцями команди з Житомира.