Перша ліга: Маріуполь переміг Чернігів, Інгулець зазнав першого розгрому у сезоні від Лівого Берега

Переглядів 616
Прикарпаття – Буковина. Фото: ФК Прикарпаття
Сьогодні відбулися три останні матчі Першої ліги у 13 турі. Інгулець зазнав своєї першої поразки, ФСК Маріуполь здолав аутсайдера ФК Чернігів, а Прикарпаття в напруженому матчі перемогло Буковину.

Прикарпаття не без проблем здолало Буковину із рахунком 2:1. Господарі впевнено вели у рахунку, але пропущений м’яч на останніх хвилинах обіцяв нервову кінцівку. На щастя для Прикарпаття, суперник не зумів зрівняти рахунок.

Перша ліга. 13 тур

Прикарпаття – Буковина — 2:1

Голи: Хома, 12,65 — Пасічник, 86.

ФСК Маріуполь впевнено здолав одного із аутсайдерів Першої ліги ФК Чернігів. Господарів зуміли забити три м’ячі і без проблем перегравали опонента, але не змогли закінчити матч без пропущеного голу. Гості забили м’яч престижу в кінцівці матчу.

ФСК Маріуполь – ФК Чернігів — 3:1

Голи: Терехов, 18, Батальський, 27, Олійник, 73 — Мироненко, 83

Центральний матч 13-го туру відбувся в Києві, де Лівий берег неочікувано здолав Інгулець, який ще не поступався в Першій лізі. Господарі зуміли забити один м’яч в першому таймі, а в другому — добили опонента ще двома влучними пострілами.

Лівий берег – Інгулець — 3:0

Голи: Сухоручко, 6, Синиця, 54, Литовченко, 86.

• Буковина йде п’ятою, а Прикарпаття сьомим в групі А Першої ліги.
  • Інгулець впевнено лідирує у групі Б. Лівий берег після перемоги над лідером йде третім.
  • Маріуполь дихає в спину київській команді, адже йде четвертим, а ФК Чернігів займає дев’яту сходинку.