Перша ліга: розгромні перемоги Карпат та Інгульця, чергові фіаско Чернігова і Кременя

Переглядів 6759
Мирон Маркевич. Фото: Фейсбук ФК Карпати (Львів)
Сімома недільними поєдинками у Групах А та В в українській Першій лізі продовжився 16-й тур. В центральному матчі ігрового дня Карпати здолали Агробізнес (3:0).

Недільні поєдинки в Групі А пройшли без сенсацій. Усі фаворити синхронно здобули перемоги, найскладнішу з яких вирвала в кінці гри Нива з Бузової, яка гостювала на Закарпатті.

Перемогу над Хустом Ниві подарував один з лідерів команди, форвард Руслан Паламар.

Україна. Перша ліга (Група А)

Хуст – Нива (Бузова) 0:1 (0:0)

Гол: Паламар, 74.

Епіцентр вдало з'їздив до Чернівців і здолавши місцеву Буковину, піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці Першої ліги в Групі А.

Буковина – Епіцентр 0:2 (0:1)

Голи: Мороз, 22, Беженар, 68.

А в центральному матчі 16-го туру Карпати, гравцям яких перепало на горіхи від Мирона Маркевича після фіаско в Кам'янець-Подільському (2:3 від Епіцентру, – прим. «УФ»), свого тренера більше вирішили не гнівити і впенено здолали Агрозізнес.

Карпати – Агробізнес 3:0 (2:0)

Голи: Невес, 17, Бабогло, 36, Чачуа, 75.

Без особливо сенсаційних результатів обійшлося і в протистояннях команд з групи В. Діназ, який востаннє перемагав ще 3 вересня, знову програв. Команда з передмістя Києва впустила бодай нічию у грі проти Маріуполя за три хвилини до завершення основного часу гри.

Україна. Перша ліга (Група В)

Діназ – ФСК Маріуполь 1:2 (1:1)

Голи: Старенький, 40 – Батальський, 45+3, Терехов, 87.

Чергового фіаско зазнав і безпросвітний аутсайдер ліги Чернігів. «Сіверян» розтрощила Вікторія, дублем у складі якої вистрелив досвідчений форвард Ярослав Галенко.

Чернігів – Вікторія 0:3 (0:1)

Голи: Машталір, 42, Галенко, 74, пен., 78.

В Полтаві місцевий СК розбив Гірник-Спорт. По два м'ячі до свого активу записали форвард Олександр Вівдич та півзахисник Дмитро Щербак.

СК Полтава – Гірник-Спорт 4:1 (2:0)

Голи: Вівдич, 27, 57, Щербак, 37, 49 – Черткоєв, 90+1.

Не мав особливих проблем зі здобуттям трьох очок і лідер Групи В Інгулець. Дітище Олександра Поворознюка локомотивом промчалась по Кремню в найрезультативнішому матчі ігрового дня. Господарі поля забили три голи вже за перші 16-ть хвилин поєдинку, після чого грали по рахунку.

Дублями за господарів поля відзначилися форварди Олександр Козак та Ярослав Квасов.

Інгулець – Кремінь 5:1 (3:0)

Голи: Козак, 13, 18, Квасов, 16, 76, Діхтярук, 81,автогол – Галоян, 50.