Початок матчу чемпіонату України було відкладено: названо причину

Переглядів 731
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Початок матчу чемпіонату України було відкладено: названо причину
Стадіон Діназу. Фото: Діназ
Поєдинок Діназ (Вишгород) - Буковина (Чернівці) розпочнеться пізніше запланованого часу. Матч відбудеться в Київській області, а саме в Демидові.

Сьогодні, 22-го жовтня, о 12:00 в Демидові (Київська область) мав розпочатися матч дев’ятого туру Першої ліги України між вишгородським Діназом та чернівецькою Буковиною. Та через сигнал повітряної тривоги у зв’язку з пуском ракет з РФ по деяких регіонах України рефері зустрічі Олег Когут поки що не дав дозвіл на початок зустрічі. Стартовий свисток пролунає пізніше, коли буде відбій тривоги. 

Додамо, що на даний момент команди вже зробили передматчеву розминку і незабаром розпочали поєдинок.

Додамо, що наразі в турнірній таблиці групи А Першої ліги Діназ, маючи шість очок в активі, іде на шостому місці. Буковина з п’ятьма балами розташувалася на одну сходину нижчу, а саме на сьомій позиції. 

До слова, сьогодні також відбудуться інші матчі Першої ліги, а саме Полісся (Житомир) – Епіцентр )Кам’янець-Подільський) (13:30) та Карпати (Львів) – Нива (Тернопіль) (15:00).

Вчора були зіграні поєдинки ЛНЗ (Черкаси) – Металург (Запоріжжя) (1:0) та Скорук (Томаківка) – Кремінь (Кременчук) (3:3).