Результати матчів дня у Першій лізі: Металіст програв Буковині, лідер чемпіонату виграв абсолютно всі поєдинки

Переглядів 228
Олександр Чижевський. Фото: ФК Агробізнес
У Першій лізі сезону 2024/25 відбулися недільні матчі сьомого туру. Буковина Валерія Кривенцова перемогла харківський Металіст, тернопільська Нива програла Агробізнесу.

У неділю, 15 вересня, відбулися матчі сьомого туру другого за силою дивізіону України сезону 2024/25.

Металіст – Буковина – 0:1

Чернівецька Буковина на виїзді здолала харківський Металіст та наблизилася до лідера групи А – Агробізнесу. Переможний гол на свій рахунок записав півзахисник Віталій Кольцов, який реалізував пенальті на 44-й хвилині.

Металіст – Буковина – 0:1 (0:1)

Гол: Кольцов, 44 (пенальті)

• Буковина, маючи 10 очок, займає друге місце у групі А Першої ліги, відстаючи від Агробізнесу на вісім очок.
  • Металіст досі не знає смаку перемог та йде сьомим у турнірній таблиці, набравши лише три залікові пункти.

Нива (Тернопіль) – Агробізнес – 2:3

Нива вдома у Тернополі могла створити сенсацію, перемігши лідера групи А в Першій лізі, оскільки до 83-ї хвилини вела з рахунком 2:1. Проте наприкінці поєдинку Агробізнес зумів відновити партитет.

Рятівником команди Олександра Чижевського став нападник Максим Войтіховський. Згодом Нива залишилася в меншості після вилучення Сергія Давидова. А перемогу Агробізнесу своїм влучним ударом приніс хавбек Роман Толочко.

• Раніше повідомлялося, що тернопільська Нива хоче змінити головного тренера Євгена Калиниченка на Юрія Вірта.

Нива (Тернопіль) – Агробізнес – 2:3 (0:0)

Гол: Галадей, 56, Козак, 69 – Кузьмін, 60, Войтіховський 83, Толочко, 88

Вилучення: Давидов, 87 (друга жовта)

• Нива, набравши чотири очки, посідає шосте місце у групі А Першої ліги.
  • Агробізнес має 18 залікових пунктів після шести матчів та продовжує очолювати турнірну таблицю групи А.