Трилер Ниви (Т) і Хуста, перемога Любеновича в можливо останній грі у Минаї: результати п’ятниці у Першій лізі

Переглядів 103
Прапор ПФЛ, фото: ПФЛ
Відбули два поєдинки другого туру в Першій лізі сезону 2024/25. Команди порадували вболівальників результативністю, а тернопільська Нива та Минай здобули свої перемоги.

У п'ятницю, 16 серпня, відбулися два матчі другого туру Першої ліги сезону 2024/25.

Перший поєдинок дня подарував вболівальникам п'ять забитих м'ячів. Тернопільська Нива після 16-ї хвилини вже вела у рахунку 2:0, однак примудрилася двічі пропустити ще в першому таймі.

На щастя фанатів Ниви перемогу команда таки здобула. Вирішальний результативний удар завдав нападник Андрій Різник, який таким чином оформив дубль.

Перша ліга. Другий тур

Хуст – Нива (Тернопіль) – 2:3 (2:2)

Голи: Гук, 25, Уманець, 32 – Різник, 9, 50, Галадей, 16

А ось в другому матчі п'ятниці було забито ще більше голів – шість. На перерву Минай пішов переможцем, відправивши два голи у ворота Прикарпаття. На 52-й хвилині нападник закарпатців Артур Ременяк оформив дубль та зробив рахунок розгромним – 3:0.

Прикарпаття без бою здаватися не стало та зуміло забити два м'ячі. Натомість команда Желько Любенович, перевагу у два голи зберегла, оскільки на 65-й хвилині за Минай забив захисник Тарас Дмитрук.

• Нагадаємо, що раніше Любенович повідомив, що він може піти з Минаю. В підсумку він залишився у закарпатській команді.

Минай – Прикарпаття – 4:2 (2:0)

Голи: Матюшенко, 31, Ременяк, 36, 52, Дмитрук, 65 – Цюцюра, 60, Швець, 79