У Першій лізі проти Оболоні вийшов гравець із 4 жовтими картками в пасиві. Підсумок гри може бути оскарженим

Переглядів 597
ФК Чернігів - Оболонь. Фото: ФК Чернігів
У матчі десятого туру Першої ліги Оболонь – ФК Чернігів півзахисник жовто-чорних Максим Сердюк з'явився на полі, хоча мав відбути дискваліфікацію через перебір карток.

Згідно з даними Footpass, 20-річний футболіст ФК Чернігів вийшов на поле з перших хвилин, а на 64-й хвилині знову отримав попередження, яке стало п'ятим для Сердюка у поточному сезоні Першої ліги.

Поєдинок завершився перемогою Оболоні з рахунком 3:1 завдяки хет-трику Олександра Батальського, тому навряд чи  «пивовари» оскаржуватимуть порушення регламенту з боку команди суперника.

Завдяки перемозі Оболонь вийшла на першу сходинку таблиці Групи Б, маючи у своєму активі 22 очки.

Нагадаємо, сьогодні у Першій лізі відбувся ще один поєдинок в групі A, в якому Карпати здобули вольову перемогу над Буковиною (2:1). Команда Андрія Тлумака має шестиочкове відставання від лідируючого Полісся.

Пропонуємо ознайомитися з вчорашніми результатами матчів у Першій лізі України.