В УПЛ з’явиться топкоманда з шаленим бюджетом? Новий власник клубу поставив крапку у питанні

Переглядів 7008
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
В УПЛ з’явиться топкоманда з шаленим бюджетом? Новий власник клубу поставив крапку у питанні
Володимир Дубинський. Фото: ФК Буковина
Власник чернівецької Буковини Володимир Дубинський прокоментував інформацію про шалений бюджет клубу під задачу виходу до української Прем'єр-ліги.

Нещодавно повідомлялося, що чернівецька Буковина з Першої ліги в разі виходу в УПЛ у сезоні 2025/26 матиме бюджет рівний Динамо.

Але новий власник першолігового клубу Володимир Дубинський заперечив ці чутки.

«Я не знаю, хто це робить і я читаю, що якась маячня. Я не знаю, хто це розганяє та навіщо це робить. Дійсно, на початковому етапі ми хочемо зосередитися на українських гравцях. Ми не можемо витрачати такі гроші, тому що в нас таких грошей немає».

Дубинський заявив, що не збирається задиратися наверх у плані заробітних плат в командах Першої ліги.

«Наша позиція сьогодні – зарплатня в команді Буковина та команд Першої ліги не мають відрізняться. Про якісь десятки мільйонів ми навіть не розмовляємо, у нас немає таких думок».

Також власник Буковини сказав, що він не зрозумів тих сум, які озвучували різні джерела і заявив, що зараз він робить акцент на реконструкції основного поля команди.

«Яка цифра мені не сподобалася? Жодна цифра не сподобалася. Ми рахуємо бюджет, нам треба довести до ладу основне поле Буковини і це багато інвестицій потребує. Ніяких десятків або мільйонів доларів», – сказав Дубинський у ютуб-програмі «Звєров Про Футбол».

  • Буковина наразі перебуває у групі вибування Першої ліги на другому місці, поступаючись запорізькому Металургу в один бал.
  • Наступний матч чернівецький клуб зіграє 30 березня проти ФК Чернігів.