Джерело: в УПЛ зайде топовий клуб з бюджетом майже рівним Динамо і шаленими амбіціями

Переглядів 54822
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
17 голосів
Джерело: в УПЛ зайде топовий клуб з бюджетом майже рівним Динамо і шаленими амбіціями
Володимир Дубинський. Фото: ФК Буковина
У найближчі сезони фінансова конкуренція в чемпіонаті України може значно зрости. Джерело назвало клуби, які готові витрачатися в українській Прем'єр-лізі.

Не так давно офіційно стало відомо, що дніпровський бізнесмен Володимир Дубинський буде спонсором першолігової Буковини.

Ведучий ютуб-каналу «Причал» Олександр Скляр розповів, що у цього клубу є серйозні амбіції, а Дубинський готовий багато витрачати.

«Зараз ось такий вам невеличкий інсайд: Буковина, яка з наступного сезону буде 100% претендувати на УПЛ, там у Дубинського є розуміння, що в клуб у Прем'єр-лізі потрібно буде вкладати близько 15 мільйонів євро на рік».

Окрім цього, джерело порівняло майбутній бюджет Буковини з показниками інших клубів УПЛ та анонсувало велику конкуренцію в чемпіонаті.

«Це більше, ніж у Полісся, яке в принципі рухається до 15. І ось Буковина приблизно буде така сама, не знаю наскільки швидко, але думаю достатньо швидко. У Динамо близько 20 млн. Але ж ви розумієте, де 15, там і 20.

ЛНЗ буде додавати у бюджеті, Металіст 1925 буде додавати. Карпати зайдуть з грошима. Буде весело, дуже весело», – сказав Скляр.

  • Буковина наразі перебуває у групі вибування Першої ліги, тому не матиме шансів вийти в УПЛ на наступний сезон. Однак в кампанії 2024/25 ця команда зможе поборотися за потрапляння до Прем'єр-ліги.
  • Клуб Дубинського розпочне другу частину сезону на другому місці своєї групи з 21 балом.
  • 23 березня Буковина зустрінеться з Діназом.