Відомий український клуб прийняв кардинальне рішення і звільнив тренера: «Дякуємо за професіоналізм»


Український спеціаліст Андрій Гаврюшов лише цього літа очолив Лівий Берег, однак вже у вересні залишився без роботи. Кияни оголосили про звільнення тренера.
Лівий Берег розпочав цей сезон у Першій лізі нижче очікувань та не зміг одразу здобути лідерські позиції для повернення до УПЛ.
За шість матчів під керівництвом Андрія Гаврюшова в рамках чемпіонату кияни виграли тільки три. Керівництво клубу швидко відреагувало на форму команди та прийняли рішення.
Лівий Берег офіційно оголосив про припинення співпраці з Гаврюшовим та пообіцяв визначитися з його заміною найближчим часом.
«Ми щиро дякуємо Андрію Валерійовичу за професіоналізм та внесок у становлення наших футболістів. Бажаємо нових досягнень та перемог у подальшій тренерській кар'єрі», – зазначили у клубній пресслужбі.
- Лівий Берег наразі перебуває на сьомому місці у турнірній таблиці Першої ліги з дев'ятьма балами.
- Наступним суперником київської команди буде харківський Металіст. Матч запланований на 29 вересня.