«Він живе у світові, який дуже відрізняється від цивілізованого»: ексвінгер Інгульця «розніс» Поворознюка

Переглядів 5306
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
6 голосів
«Він живе у світові, який дуже відрізняється від цивілізованого»: ексвінгер Інгульця «розніс» Поворознюка
Олександр Поворознюк. Скриншот: Youtube
Колишній вінгер Інгульця Андрій Блізніченко пригадав про свій період гри в клубі Олександра Поворознюка, чиє керування командою вразило гравця.

В ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» Андрій Блізніченко розповів про свій досвід співпраці з президентом та власником Інгульця Олександром Поворознюком.

«Коли ми готувалися до старту чемпіонату сезону 2022/23, я отримав незначне пошкодження, лікування мало зайняти близько 1,5-2 місяців. Звісно, що ніякої медичної підтримки в цьому клубі я не отримав, там кожний травмований гравець лікується за свій рахунок».

Блізніченко зізнався, що Поворознюк не платив йому зарплату, коли той був травмований.

«До цього ж, Поворознюк вирішив, що має повне право перестати платити зарплату, поки я травмований. Просто поставив перед фактом: або я йду з команди, або буду отримувати зарплату майже у 8 разів меншу, ніж вказана в контракті».

Ексвінгера Інгульця вразили методи Поворознюка в управлінні клубом.

«В нього взагалі дуже дивні погляди на керування футбольним клубом, складається таке враження, що він живе у якомусь своєму світові, який дуже відрізняється від цивілізованого футбольного світу і в якому нема місця для поваги футболістів та їхніх контрактів.

Хоче – платить, не хоче – не платить. Для нього це абсолютно нормальна історія».

Блізніченко розповів, чи розрахувався з ним клуб до кінця.

«Ні. Я б міг судитися. Однак у такому випадку мені ніхто б не віддав документи. Якби я там пів року ще просидів фактично без команди, то можна було б і взагалі із футболом завершити. А хочеться ще грати.

До того ж, Поворознюк нікому не віддає на руки додатки до контрактів, де прописані справжні зарплати. Я думаю, ви розумієте, чому він так робить. Без цього документу важко довести свою правоту в суді».

Також Блізніченко відповів на запитання, чи можна Поворознюка назвати футбольною людиною.

«Він 100% вважає себе такою людиною. Але, знаєте, є така приказка: «Футбол не обдуриш». Тому я не хочу за нього більш нічого казати, впевнений, що справжня футбольна спільнота України дуже чітко розуміє, хто є хто».

  • За Інгулець Блізніченко провів чотири матчі. З січня він захищає кольори Вереса.
  • Наразі команда з Петрового посідає першу сходинку Першої ліги Групи А, маючи 34 бали після 13 матчів.
  • У наступному турі клуб Поворознюка гратиме проти ФСК Маріуполь.