«Якби таких було ще десять у команді, то ставили б більш амбітні завдання»: Головко висловився про граючого директора Діназа

Переглядів 1294
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Якби таких було ще десять у команді, то ставили б більш амбітні завдання»: Головко висловився про граючого директора Діназа
Олександр Головко. Фото: Діназ
Наставник Діназу Олександр Головко прокоментував результати своєї команди в першій частині сезону. Також коуч висловився про граючого директора клубу Сергія Старенького.

Головний тренер Діназа Олександр Головко підбив підсумки осінньої частини сезону в Першій лізі України.

«Діназ цього сезону дебютував у Першій лізі. Розуміли, що буде складно, але хотіли фінішувати в топ-4. Маємо те, що маємо. Були помилки, але були і хороші моменти. На мою думку, все ж було більше позитиву. Будемо працювати під час міжсезоння, щоб досягнути прогресу у грі», – сказав Головко в інтерв’ю SportArena.

Також Головко сказав, як йому працюється з граючим директором Сергієм Стареньким.

«Це дуже вимогливий керівник і кваліфікований футболіст. Якби таких як Сергій було ще десять у команді, то ставили б більш амбітні завдання. Були матчі, де мали набирати очки, але програвали, тому у нього напевно до мене є питання. І це абсолютно нормальний робочий процес», – додав Головко.

Додамо, що Діназ за підсумками першої частини сезону з десятьма очками в активі став шостим в турнірній таблиці Групи А Першої ліги України.