«Спочатку нам було важко адаптуватись в УПЛ, але ми це зробили»: гравець Кривбасу оцінив першу частину сезону

Переглядів 637
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Спочатку нам було важко адаптуватись в УПЛ, але ми це зробили»: гравець Кривбасу оцінив першу частину сезону
Артур Микитишин. Фото: Кривбас
Артур Микитишин прокоментував результати Кривбасу в першій частини поточного сезону Прем'єр-ліги України. Футболіст вважає, що у команди є великий потенціал.

Півзахисник криворізького Кривбасу Артур Микитишин розповів про перше півріччя у виконанні команди. До слова, 19-річний талановитий хавбек приєднався до «червоно-білих» по ходу чемпіонату.

«Думаю, що перше коло пройшло для нас в цілому добре. Кривбас зумів закріпитись у середині таблиці. Набрали важливі очки в кінцівці. Так, спочатку нам було важко адаптуватись в УПЛ, але ми це зробили. Вважаю, у нашої команди великий потенціал для подальших звершень», – сказав Артур Микитишин в інтерв’ю офіційному сайту криворізького клубу.

Також півзахисник криворізької команди сказав, яку оцінку по десятибальній шкалі він поставив би Кривбасу за перше коло.

«Десять з десяти. Тому що ми граємо у сучасний футбол. Контролюємо мʼяча, намагаємось володіти ініціативою всі 90 хвилин, не дивлячись на результат», – додав Микитишин.

Після першої частини сезону Кривбас з 18 очками в активі знаходиться на восьмому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.