«Я постійно переглядаю наші матчі, особливо ті, де нам вдавалася гра»: Едмар висловився про виступи Металіста 1925 у першому колі

Переглядів 930
Дмитро Котков
Дмитро Котков
2 голоси
«Я постійно переглядаю наші матчі, особливо ті, де нам вдавалася гра»: Едмар висловився про виступи Металіста 1925 у першому колі
Едмар. Фото: Металіст 1925
Едмар прокоментував виступи Металіста 1925 у першій частини поточного сезону чемпіонату України. Коуч харків’ян виділив найбільш успішні матчі.

Виконувач обов'язків головного тренера Металіста 1925 Едмар підбив підсумки виступів команди у першому колі.

«Якщо чесно, то я постійно переглядаю наші матчі. Особливо приємно переглядати ті матчі, де нам вдавалася гра. Проти Руху, проти Кривбасу. При цьому, звісно, розмірковую про те, як ми будемо далі працювати, виступати. Виділяю помилки, над якими будемо вже працювати на зборах», – цитує Едмара прес-служба Металіста 1925.

Також Едмар сказав, як йому працюється разом з Олегом Голодюком.

«У нас немає такого. Ми вирішили почати разом тренувати Металіст 1925, ми обидва були не проти спільної роботи. Зараз ми ближче познайомилися. Можу сказати, що мені дуже приємно працювати з Голодюком. Ми разом навчаємося, допомагаємо одне одному та хочемо розвиватися далі та допомагати Металісту 1925», – додав Едмар.

Після першої частини сезону харківський Металіст 1925 з 18 очками в активі знаходиться на сьомому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.