«‎За мною стоїть низка великих бізнесів»: президент Буковини оголосив завдання для Кривенцова

Переглядів 2401
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«‎За мною стоїть низка великих бізнесів»: президент Буковини оголосив завдання для Кривенцова
Володимир Дубинський. Фото: Буковина
Президент клубу першолігової Буковини Володимир Дубинський поділився амбітними планами команди, яка перебуває під керівництвом Валерія Кривенцова. Головною метою на майбутній сезон є вихід до УПЛ.

Президент Буковини Президент заявив, що ставить перед клубом амбітні завдання, адже планує дуже серйозно вкладати гроші в цей проект.

«Завдання номер один – вийти до УПЛ. Це мрія всього бізнесу, міста Чернівці. Якби я не ставив амбітних завдань, то навіщо мені йти в цей проект, вкладати такі кошти, запрошувати своїх партнерів? За мною стоїть ще низка великих бізнесів, з якими теж погоджували, що робитимемо. Це не лише Володимир Дубинський». 

Також Дубинський зазначив, яке завдання поставив перед наставником команди Валерієм Кривенцовим.

«Мета вийти в УПЛ стоїть, але також мета Кривенцова – створити команду. В нас зараз немає нічого. Треба створити нову культуру у клубі. Вийти в УПЛ – це зрозуміло, інакше навіщо це робити. Але я хочу побачити команду, яка гратиме у зрозумілий, красивий, атакуючий футбол».

Дубинський хоче в перспективі хоче бачити Буковину, яка буде явно виділятися на фоні інших команд.

«Я хочу від нього та всього нового керівництва побачити справжній, повноцінний клуб зі своєю інфраструктурою, ігровим малюнком. Це, можливо, звучить пацанськи, але я хочу бачити Буковину – і дізнаватися, що це Буковина. Для цього Кривенцову потрібні відповідні гравці, і три останні місяці ми працювали над підбором футболістів», – сказав Дубинський для Tribuna.com.

  • У підсумковій турнірній таблиці Першої ліги сезону 2023/24 років Буковина зайняла 11-ту сходинку.
  • Другу половину минулого сезону команда грала у Групі на вибування.