«За застосування фізичної сили»: Шевченко почув вердикт від КДК УАФ

Переглядів 1874
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
«За застосування фізичної сили»: Шевченко почув вердикт від КДК УАФ
В'ячеслав Шевченко. Фото: ФК Діназ
Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив рішення дискваліфікувати форварда Діназа В'ячеслава Шевченка на шість місяців за застосування фізичної сили щодо офіційної особи матчу.

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвалив рішення щодо дискваліфікації нападника Діназа В'ячеслава Шевченка на шість місяців. 

«Розглянувши матеріали КДК УАФ відсторонив футболіста ФК Діназ (Вишгород) В. Шевченка від участі у змаганнях на шість місяців за застосування фізичної сили до офіційної особи матчу», – сказано у заяві пресслужби УАФ.

Нагадаємо, що рішення було ухвалено у зв'язку з інцидентом, що стався 4 листопада у матчі проти Гірник-Спорт, де Шевченко застосував фізичну силу до арбітра Василя Файди. 

На 64-й хвилині зустрічі Шевченка було видалено за порушення правил, після чого він головою вдарив арбітра в груди перед тим, як залишити поле.

  • Шевченко в цьому сезоні провів за Діназ 11 матчів, у яких забив три голи.
  • Команда з Вишгорода завершила виступи в групі B Першої ліги на останньому десятому місці в турнірній таблиці. В активі команди 13 очок після 18-ти зустрічей. Діназ навесні боротиметься за збереження прописки в групі вибування.