Завершився багатостраждальний перенесений матч Першої ліги: усі результати і турнірна таблиця після 14-го туру

Переглядів 5881
Логотип Першої ліги. Фото: ПФЛ
Матчем Діназ – Лівий берег, який закінчився нульовою нічиєю, підійшов до завершення 14-й тур Першої ліги. Чергова поразка Металіста та Інгульця, впевнена хода Карпат та інші результати.

У понеділок, 30 жовтня, пройшов останній матч 14-го туру Першої ліги України між Діназом та ФК Лівий берег, який закінчився внічию із рахунком 0:0.

Цей поєдинок мав бути зіграний ще у неділю, проте був перерваний на 62-й хвилині через повітряну тривогу і перенесений на понеділок.

Сайт «Український футбол» пропонує вам згадати результати усіх матчів цього туру та подивитися на турнірну таблицю чемпіонату.

Турнірна таблиця групи Б

Зазначимо, що Карпати достроково виграли свою групу.

• Наступний тур розпочнеться у п'ятницю, третього листопада, матчами Агробізнес – Нива Тернопіль та Кремінь – Чернігів.
  • Вже у суботу буде зіграна основна частина поєдинків. Епіцентр прийме Карпати, Металіст зіграє з Буковиною, Поділля зустрінеться з Хустом, МФК Металург буде протистояти Інгульцю, Гірник-Спорт зіграє з Діназом.
  • А вже у неділю, п'ятого листопада, 15-й тур завершать матчі Нива Бузова – Прикарпаття, ФСК Маріуполь – Лівий берег та Вікторія – СК Полтава.