Маркевич розгромив колишню команду: Карпати не залишили шансів Металісту і достроково виграли Групу А

Переглядів 21182
8 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Карпати зіграли матч 14-го туру Першої ліги проти харківського Металіста. Підопічні Мирона Маркевича впевнено розгромили своїх суперників із рахунком 3:0.

У неділю, 29 жовтня, Карпати на своєму полі прийняли Металіст у поєдинку 14-го туру Першої ліги України. Матч закінчився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Команда Мирона Маркевича взялася за справу з перших хвилин та майже одразу відкрила рахунок завдяки голу бразильця Ігора Невеса.

А вже невдовзі у ворота харків'ян залетів другий м'яч, на цей раз відзначився Амбросій Чачуа. Своє домінування Карпати перенесли у на другий тайм. Вже через десять хвилин після його початку Ян Костенко зробив рахунок розгромним.

Перша ліга. 14-й тур.

Карпати – Металіст – 3:0

Голи: Ігор Невес (9'), Амбросій Чачуа (23'), Ян Костенко (55')

• Ця перемога стала для Карпат вже 11-ю в нинішньому сезоні чемпіонату. Металіст, натомість, зазнав восьмої поразки в рамках Першої ліги.
  • Підопічні Маркевича після даного матчу впевнено йдуть на першому місці, маючи в своєму активі 36 очок за 14 турів.
  • Львівська команда достроково за чотири тури до фінішу виграла Групу А Першої ліги – Агробізнес втратив шанси наздогнати Карпати, так як відстає вже на 13 балів.
  • Харків'яни посідають останню, 10 сходинку, набравши всього сім пунктів.
  • В наступному турі четвертого листопада львівська команда зіграє на виїзді проти Епіцентру.
  • Колектив Андрія Аніщенка в той же день зустрінеться з Буковиною.