Завтра на фронт? Відомо, де перебуває гравець Хуста, якого силоміць забрали до ТЦК

Переглядів 1137
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Завтра на фронт? Відомо, де перебуває гравець Хуста, якого силоміць забрали до ТЦК
Микола Сираш. Фото: ФК Хуст
Напередодні, 7 травня, захисника першолігового Хуста Миколу Сираша було затримано та доставлено до одного з ТЦК на Закарпатті. Відомо, де знаходиться футболіст зараз.

Оперативність прийняття рішень Закарпатським ТЦК вражає! За інформацією порталу Sport.ua, з гравцем першолігового Хуста Миколою Сирашем, якого 7 травня прямо з місцевого залізничного вокзалу забрали працівники ТЦК та доставили до військкомату, й надалі відсутній зв'язок, однак відомо – він вже знаходиться в одній з військових частин. Якій саме, нині не ясно.

Зауважимо, що Сираш став не першим професійний футболістом, якого силоміць хочуть відправити на війну. Наприклад, колишній півзахисник Інгульця Микола Стеценко в інтерв’ю нашому сайту розповів свою історію мобілізації і свавілля з боку військових, а саме, як йому пропонували відкупитися.

Скандальну ситуацію довкола Сираша також прокоментував і головний тренер Хуста Володимир Циткін в ексклюзивному інтерв'ю нашим колегам з Sport-express.ua.

  • Сираш є вихованцем Зірки з Кропивницького. Поточний сезон він розпочав у складі Чернігова, але взимку перебрався до Хуста.
  • В поточному сезоні оборонець провів 25 поєдинків у всіх офіційних турнірах (за Хуст та Чернігів): без результативних дій.
  • У наступному турі закарпатська команда вдома прийматиме Чернігів. Поєдинок заплановано на 11 травня. Початок гри о 12:00.