Звягель і Хуст провели перший перехідний матч за місце в Першій лізі: як завершилася гра команди Вірта

Переглядів 6170
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
7 голосів
Юрій Вірт. Фото: ПФК Звягель
Звягель зустрічався з Хустом у перехідному поєдинку за право грати в Першій лізі у наступному сезоні. Команди розійшлися миром, обмінявшись голами.

У суботу, 1 червня, Хуст приймав Звягель у першому перехідному матчі за прописку в Першій лізі України на сезон 2024/25.

Перший тайм протистояння між командами із Закарпаття та Житомирщини пройшов без забитих голів. Рахунок у поєдинку на 55-й хвилині відкрив півзахисник Хуста Іван Станкович, що вразив ворота Антона Яшкова.

Звягель, оговтавшись, зумів відновити паритет. На 76-й хвилині хавбек Андрій Фесенко своїм голом приніс нічийний результат для команди Юрія Вірта.

Перехідний матч Першої ліги

Хуст – Звягель – 1:1 (0:0)

Голи: Станкович, 55 – Фесенко, 76

• Матч-відповідь у цьому протистоянні відбудеться у суботу, 8 червня, о 15:00.
  • Нагадаємо, що Хуст посів шосте місце в турнірній таблиці групи вибування Першої ліги, набравши 29 очок.
  • Водночас Звягель став третьою командою у чемпіонській групі Другої ліги з 61 балом.
  • В іншому перехідному матчі Першої ліги ЮКСА грає проти МФК Металург.