Колишній вінгер Дніпра визначився з новим клубом: президент Звягеля проанонсував можливий гучний трансфер

Переглядів 1506
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Колишній вінгер Дніпра визначився з новим клубом: президент Звягеля проанонсував можливий гучний трансфер
Андрій Близниченко. Фото: НК Верес
Президент Звягеля Дмитро Костюк розповів, що скоро в клуб може перейти Андрій Близниченко. Вінгер може об'єднатися з колишнім наставником з Вереса.

У червні 2023 року Юрій Вірт залишив посаду головного тренера Вереса, а вже через півсезону, у січні 2024-го, з команди пішов й вінгер Андрій Близниченко.

І Вірт, і Близниченко, можуть знову об'єднатися у Другій лізі, а саме у ПФК Звягель.

Президент цього клубу Дмитро Костюк в ексклюзивному інтерв'ю для сайту Sport-express.ua розповів про перемовини з ексгравцем Дніпра.

«З Андрієм я спілкувався, але це не зв’язка з Віртом, а окрема історія. Я його запитав: «Чи не хочеш ти допомогти рідному місту?». У нас в структурі клубу працює батько Андрія – Валерій Близниченко.

Він крутий тренер, який виховав для УПЛ двох синів. Через батька я вийшов на Андрія, поспілкувався з ним і можу сказати, що він має бажання нам допомогти».

Окрім цього, функціонер оголосив про те, що має попередню згоду з 29-річним футболістом.

«Попередню згоду від нього я отримав. Якщо все вийде, то це буде красива історія повернення в рідне місто. Але як воно буде – подивимось завтра. Не хочу загадувати», – сказав Костюк.

В цьому ж інтерв'ю він поділився деталями щодо ситуації з призначенням Вірта.

  • Близниченко є вихованцем запорізького Металургу і Дніпра. Також грав за турецький Карабюкспор, молдовський Шериф, Інгулець та Верес.
  • В нинішньому сезоні вінгер встиг провести 11 матчів у всіх турнірах, забивши один гол.
  • Звягель наразі посідає друге місце в турнірній таблиці Другої ліги, маючи 47 очок та гру в запасі. У першої ЮКСИ також 47 балів, але вони провели на поєдинок більше.