«Якби менше писали, то в нас вже точно був би тренер»: президент Звягеля щиро відреагував на запрошення Вірта

Переглядів 1349
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Якби менше писали, то в нас вже точно був би тренер»: президент Звягеля щиро відреагував на запрошення Вірта
Юрій Вірт. Фото: НК Верес
Президент друголігового Звягеля Дмитро Костюк прокоментував інформацію, щодо призначення новим головним тренером експерта УПЛ ТБ Юрія Вірта.

Нещодавно з'явилася інформація, що вже 16 квітня екснаставник рівненського Вереса Юрій Вірт може очолити друголіговий Звягель.

Президент клубу з Житомирщини Дмитро Костюк в ексклюзивному інтерв'ю сайту sport-express.ua прокоментував цю інформацію.

«Боже ти мій! Що ж це таке, що всі одразу все пишуть? Звідки вони інформацію дізнаються? Якби менше писали, то в нас вже точно був би тренер. А коли заздалегідь пишуть, то вже страшно. Коли ми презентуємо головного тренера, тоді і будемо коментувати»

Костюк підтвердив, що спілкувався з Віртом з приводу роботи в Звягелі. Президент заявив, що готовий боротися за фахівця з УПЛ ТБ.

«Я з Віртом спілкувався з цього приводу. Що він мені відповів? Завтра подивимось. Сподіваюсь, все буде добре. Я готовий боротися з УПЛ ТБ за Вірта».

Раніше повідомлялося, що Вірт може очолити лідера Другої ліги – ЮКСА. Сам фахівець цю інформацію заперечив, після чого розгорівся скандал

  • Останнім місцем тренерської роботи Вірта був Верес, який він покинув влітку 2023 року.
  • Наразі Звягель перебуває без головного тренера, його обов'язки тимчасово виконує Микола Гібалюк.
  • Клуб з Житомирщини посідає другу сходинку в Другій лізі, поступаючись ЮКСА за додатковими показниками. Разом з тим у команди з Гібалюка є гра в запасі.
  • Сам Звягель ще нещодавно пов'язували з кандидатурою ексголовного тренера Миная Володимира Шарана.