«Шаран – фігура масштабу Вернидуба, Максимова»: президент ПФК Звягель Костюк поставив крапку щодо нового тренера

Переглядів 2231
Артур Валерко Артур Валерко
7 голосів
«Шаран – фігура масштабу Вернидуба, Максимова»: президент ПФК Звягель Костюк поставив крапку щодо нового тренера
Володимир Шаран, фото: ФК Минай
ПФК Звягель програв ключовий матч за лідерство в Другій лізі ЮКСА, і понеслося – чутки почали відправляти в клуб із Житомирщини зіркові імена. Нардеп Дмитро Костюк все пояснив «УФ».

Вчора інформагентства та сайти повідомили, що відомий за роботою в Олександрії, Минаї та низці інших клубів Володимир Шаран очолить ПФК Звягель. Слідом сам фахівець підтвердив факт перемовин, але спростував домовленість із друголіговим клубом.

Що насправді відбувається та чи має кредит довіри в.о. головного тренера Звягеля Микола Гібалюк? Про це сайту «Український футбол» розповів президент ПФК Звягель, народний депутат України Дмитро Костюк.

«Я б хотів бачити на чолі Звягеля такого тренера, як Шаран, але…»

– Сайт footboom1 повідомив, що Володимир Шаран змінить Миколу Гібалюка на чолі ПФК Звягель. Пізніше сам фахівець спростував цю інформацію в бесіді зі sport.ua. Що з цього відповідає дійсності?

– Звісно, як людина, яка щось розуміє в футболі, я б хотів бачити на чолі Звягеля такого тренера, як Володимир Шаран. Для мене це фігура в українському футболі, співрозмірна з Вернидубом, Максимовим, тобто з найкращими тренерами УПЛ. 

Дмитро Костюк, фото: ПФК Звягель

Звягель же грає в Другій лізі, а Шаран – тренер рівня команд, які боряться за єврокубки в Прем’єр-лізі. Тому Володимира Богдановича в Звягелі не буде.

«Гібалюка я не призначав головним. Подивимось, як буде далі»

– Із чуток про нового тренера логічно слідує думка про відставку Гібалюка, яка може трапитися. Чи агентам, пресі та фанам заспокоїтися?

– Гібалюк – не головний тренер, я його не призначав, а виконуючий обов’язки головного тренера, помічник Шищенка, який отримав шанс стати головним і мав би довести, що гідний цього. 

Поки ж команда не показує тієї гри, яка була раніше за Шищенка, Максимова і Скидана, і не дає результату. За три тури ми втратили 5 очок, із труднощами виграли лише в останньої команди чемпіонату (2:0 вдома з Кременем-2, – прим. «УФ»), опустилися з першого місця на фактичне третє, при тому що перед командою поставлене завдання – чемпіонство в Другій лізі. Подивимось, як буде далі. 

Вже в п’ятницю важка гра в Одесі, мало часу, щоб проводити якісь великі зміни. Головне, щоб гравці змогли показати свій високий рівень. Нас суттєво підкосила втрата головного тренера на завершальному етапі зборів та кращого гравця. Можливо, команді потрібно більше часу, щоб заграти ефективніше.