Локомотив розгромив Реал Фарму на своєму полі: «залізничники» забили п’ять м’ячів одеситам

Переглядів 2759
Матч Локомотив - Реал Фарма. Фото: YouTube
Столичний Локомотив із рахунком 5:0 здолав одеську Реал Фарму. Господарі один м'яч забили у першому таймі, а ще чотири взяття воріт були організовані в другій половині поєдинку.

11 листопада в рамках 17 туру Другої ліги України відбувся поєдинок 17 туру Другої ліги України, в якому зійшлися між собою київський Локомотив та одеська Реал Фарма.

Перший тайм виграли «залізничники», завдяки голу Магомеда Кратова. А у другій половині зустрічі в період з 53-ї до 69-ї хвилини кияни ще чотири рази залишили автографи у воротах гостей. Зробили це Іван Мельниченко, Антон Богдан, Ян Каранга та Олексій Сахненко.

У підсумку Локомотив виграв зустріч із розгромним рахунком 5:0.

Друга ліга України. 17 тур

Локомотив (Київ) – Реал Фарма (Одеса) – 5:0 (1:0)

Голи: Кратов, 20, Мельниченко, 53, Богдан, 57, Каранга, 66, Сахненко, 69.

• Після цього поєдинку Локомотив із 15 очками в активі піднявся на 11 місце в турнірній таблиці Другої ліги.
  • Реал Фарма з 11 балами в активі посідає 13 позицію.