«Нива завжди хоче боротися за високі місця»: президент вінничан висловився про Зимовий кубок ПФЛ

Переглядів 387
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Нива завжди хоче боротися за високі місця»: президент вінничан висловився про Зимовий кубок ПФЛ
Артур Загорулько. Фото: Google
Артур Загорулько, який є президентом вінницької Ниви, розповів, які у команди плани на Зимовий кубок ПФЛ, який проходитиме у лютому-березні 2023 року.

Президент вінницької Ниви Артур Загорулько поділився планами команди на Зимовий кубок ПФЛ.

«Ми заявилися на Зимовий Кубок ПФЛ. Він стартує п’ятого лютого, а фінішує у березні. Наші суперники та їхня кількість у групах ще невідомі. На груповому етапі половину поєдинків проведемо у Вінниці, іншу – в гостях», – цитує Загорулька офіційний сайт вінничан.

Також, за словами президента вінницького клубу, Нива завжди ставить перед собою найамбітніші цілі.

«Нива завжди хоче боротися за високі місця, і Зимовий Кубок ПФЛ не є виключенням . Водночас він допомагатиме втягнутися у сезон», – додав Загорулько. 

Раніше була інформація, що Професійна футбольна ліга планує провести відкритий Зимовий кубок ПФЛ. Більшість клубів ПФЛ не має можливості організувати навчально-тренувальні збори у воєнний період часу, тому турнір має стати підготовкою для багатьох команд до весняної частини сезону.

Першу частину сезону вінницька Нива з 18 очками в активі завершила на четвертому місці у турнірній таблиці Другої ліги. Відставання від лідера, Ниви з Бузової, складає дев’ять очок.