«Так, Реал Фарма змінила тренера. Час боротися за Першу лігу»: Лиховидов ‒ про зміну Куліша на Пархоменка

Переглядів 22850
Дмитро Котков
Дмитро Котков
7 голосів
«Так, Реал Фарма змінила тренера. Час боротися за Першу лігу»: Лиховидов ‒ про зміну Куліша на Пархоменка
Андрій Пархоменко та Валентин Полтавець, Микола Лиховидов. Колаж "УФ".
Граючий президент одеситів – найстарший гравець в історії чемпіонатів України з футболу – в інтерв’ю «УФ» підтвердив зміну тренера та розповів про клубні амбіції.

Граючий президент Реал Фарми Микола Лиховидов уже гостював на «УФ» ‒ тоді ми розбирали обставини його історичного рекорду, адже 56-літній півзахисник є офіційно найстаршим футболістом чемпіонатів України серед професіоналів за всю історію.

Проте тепер привід для бесіди інший – у ЗМІ з’явилася інформація, що Реал Фарма, який зараз має найкращі результати в історії клубу, змінює головного тренера. В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» Микола Лиховидов розповів про причини зміни тренера, а також наголосив на амбітних завданнях клубу.

«Якби знайшли спільну мову з Кулішем, він би продовжив працювати»

- Пане Миколо, невже клуб припинив співпрацю з Юрієм Кулішем попри успішний осінній етап для Реал Фарми?

- Ми з головним тренером мали різні погляди на майбутнє. Проте хочу подякувати Юрію Кулішу за ті результати, які при ньому досягла наша команда. Нічого поганого не хочу говорити про колишнього тренера, але саме таким було рішення щодо його майбутнього в нашому клубі. Він хороший спеціаліст і, впевнений, знайде собі роботу.

• Довідка «УФ»

Реал Фарма вперше в історії зимує на другому місці: в одеситів 20 очок, у лідера – Ниви (Бузова, Київська область) – 27, а третє-четверте місця розділяють Чайка (Петропавлівська Борщагівка) та Нива (Вінниця). Вони відстають від Реал Фарми на два очки. 

- Правда, що вже досягнуто домовленості з Андрієм Пархоменком?

- Дійсно, я можу підтвердити цю інформацію. Перш за все розмовляв з Валентином Полтавцем. Не знав, чи погодиться Пархоменко працювати у нас, адже умови у нас скромні. 

Якби ми знайшли спільну мову з Кулішем, то він би продовжував працювати у нашому клубі, однак 25 листопада команда повернеться до роботи з новим тренером. Відзначимо, що у контракті було прописано, що Куліш працює в Реал Фармі до 1 грудня.

- Чому ви як найстарший професіональний футболіст Другої ліги та українського футболу в цілому, після жовтневого матчу з Кременем-2 не виходили більше на поле?

- Розумію, про що ви, але у нас з цього приводу з тренером не було конфліктів. Я завжди готовий пожертвувати особистими інтересами та амбіціями на користь команди.

- Маєте намір навесні продовжити грати й покращувати свій рекорд?

- Я не покращую рекорди, а просто отримую задоволення від футболу. Я не живу без Гри мільйонів.

«Допомагати Пархоменку буде володар Кубка Швейцарії Полтавець»

- Хто ввійде в новий тренерський штаб?

- Допомагати Пархоменку буде Валентин Полтавець, адже вони завжди з ним працюють в парі як це було в Балканах. Всі інші наставники з попереднього тренерського штабу залишаються працювати.

• Довідка «УФ»

Полтавець грав і працював у штабі під керівництвом Пархоменка в зорянських Балканах, які вийшли з аматорів у Першу лігу. Валентин ‒ колишній півзахисник низки клубів, включаючи Дніпро, Металург (Запоріжжя) та Арсенал (Київ). У складі команди Віль під керівництвом Заварова виграв Кубок Швейцарії 

- Зважаючи на поточну турнірну ситуацію, Реал Фарма ставить завдання підвищитися в класі?

- Ми з сезону 2011/12 року граємо у Другій лізі і у нас були раніше шанси вийти до Першої ліги. Вважаю, що настав час поборотися за підвищення у класі. Нагадаю, що Реал Фарма не відмовлялася грати навіть у період коронавірусу, ми є одними з найбільш стабільних професіональних клубів. 

У нас є амбіції, прагнемо прогресувати і підкорювати нові вершини. Якщо команда грає, то цьому навіть війна не заважає. Сподіваюся, що навесні продовжимо радувати вболівальників результатами.