Вірт тріумфально дебютував у Звягелі: відомий тренер обіграв Карпати і став лідером Другої ліги

Переглядів 7306
Юрій Вірт. Фото: ПФК Звягель
Звягель провів свій перший матч під керівництво Юрія Вірта та здобув упевнену перемогу над Карпатами-2 в рамках Другої ліги України. Львів'яни отримали два голи у свої ворота.

У неділю, 21 квітня, Звягель на своєму полі провів матч 25-го туру Другої ліги України проти Карпат-2. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Для Звягеля ця зустріч стала першою під керівництвом нового головного тренера – Юрія Вірта.

Ще до перерви господарі здобули впевнену перевагу в два м'яча. Спочатку відзначився Джордж Льюїс, а після нього гол забив і Ян Морговський.

У другому таймі Звягель не забив сам, однак не дав цього зробити й команді зі Львова.

Друга ліга України. 25-й тур.

Звягель – Карпати-2 – 2:0

Голи: Льюїс (38'), Морговський (43')

• Після цього матчу Звягель посідає перше місце в турнірній таблиці, маючи 53 залікові пункти.
  • Карпати-2 в свою чергу йдуть п'ятими, втримуючи в своєму активі 32 бали.
  • В наступному матчі 27 квітня Звягель в гостях зустрінеться з Дружбою з Мирівки.