«Я знав куди йду, мав розуміння»: головний тренер Тростянця – про першу частину сезону

Переглядів 503
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Я знав куди йду, мав розуміння»: головний тренер Тростянця – про першу частину сезону
Валерій Шаповалов. Фото: Google
Валерій Шаповалов, який очолює Тростянець, висловився про свою команду. За словами коуча, він сподівається на підсилення складу на другу половину сезону.

Головний тренер Тростянця Валерій Шаповалов відреагував на те, що футбол знову радує мешканців Сумщини:

«Почнемо з самого головного, це те, що футбол повернувся у Тростянець. Дякуємо Збройним силам України та міському голові Юрію Бові за те, що роблять людям свято у непростий час», – сказав Шаповалов.

Також коуч зазначив, що вийшло його команді зробити в першій половині сезону:

«Я знав куди йду, мав розуміння, що потрібен час аби зробити команду. Був готовий до складностей. Засмутило те, що немає стабільності в матчах так як були як непогані матчі так і навпаки хлопці не показували результат. Але дякую хлопцям за самовідданість! Сподіваюсь, що ми зможемо залучити взимку інших футболістів аби посилити команду і в другій частині чемпіонату показати кращий результат», – цитує Шаповалова офіційний сайт Тростянця.

  • Тростянець за підсумками першої частини сезону з 15 очками в активі фінішував на 12 місці в турнірній таблиці Другої ліги України.
  • Лідирують у Другій лізі Звягель та ЮКСА, у яких по 40 очок. Дружба іде третьою (35), а Чайка розташувалася на четвертій позиції (34).