З третього разу зіграли: Васт та Рубікон забили шість голів у матчі, який двічі переносили через повітряні тривоги

Переглядів 237
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
З третього разу зіграли: Васт та Рубікон забили шість голів у матчі, який двічі переносили через повітряні тривоги
ФК Васт. Фото: Google
Миколаївський Васт виграв із впевненим рахунком у Рубікона із Київщини. Зустріч, яку раніше переносили двічі, порадувала великою кількістю голів.

20-го жовтня був зіграв перенесений матч шостого туру Другої ліги України між миколаївським Вастом та Рубіконом із Київщини. У цьому поєдинку впевнену перемогу з рахунком 5:1 здобули миколаївці. На гол Сухомлінова Васт відповів точними ударами Крамаренка, Шкіндера, Гуменяка та Стеценка, який оформив дубль.

Ця зустріч мала відбутися у середу, 19-го жовтня. Та початок поєдинку було відкладено через повітряну тривогу на Київщині. Тоді суперники так і не вийшли на футбольне поле через те, що небезпека обстрілу тривала кілька годин. У підсумку матч було перенесно. 

І це було вже друге перенесення поєдинку Васт - Рубікон. Протистояння цих команд у також не відбулося 10-го жовтня через масований ракетний обстріл України з боку РФ.

Після цієї перемоги Васт з сімома очками в активі іде на сьомому місці в Другій лізі України. Рубікон іде дев’ятим, маючи чотири бали в активі.