Зіркові легіонери Звягеля принесли команді сьому перемогу поспіль: підопічні Гібалюка обіграли Кремінь-2

Переглядів 764
У п'ятницю, 22 березня, у матчі 20-го туру Другої ліги ПФК Звягель у Житомирі на стадіоні «Спартак-Арена» приймав кременчуцький Кремінь-2. Зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 2:0.

Лідер Другої ліги зустрічався з аутсайдером чемпіонату – Кременем-2. Минулого тижня ПФК Звягель оголосив про те, що Микола Гібалюк став виконувачем обов'язків головного тренера команди. Раніше цю посаду обіймав Сергій Шищенко, який очолив Полісся після відставки Юрія Калитвинцева.

Сьогодні ПФК Звягель здобув три очки у грі з Кременем-2. У першому таймі забитих м'ячів не було.

Господарі відкрили рахунок на 59-й хвилині. Бразильський нападник Венделл з лінії воротарського штрафного вразив ворота Кременя-2.

На 67-й хвилині норвезький вінгер Джордж Льюїс подвоїв перевагу ПФК Звягель, реалізувавши пенальті.

Підопічні Гібалюка мали ще кілька моментів для взяття воріт, проте рахунок не змінився.

Зазначимо, що ПФК Звягель здобув сьому перемогу поспіль у Другій лізі.

Друга ліга

20-й тур

Звягель – Кремінь-2 – 2:0

Голи: Венделл, 59 (1:0). Льюїс, 67 - з пенальті (2:0).

• ПФК Звягель посідає перше місце в турнірній таблиці Другої ліги, набравши 43 очки.
  • Кремінь-2 залишився на 14-му рядку з одним балом у своєму активі.