Дружба виграла перший матч фінального протистояння Аматорського Кубку: переможним голом відзначився Мачуленко

Переглядів 2416
Олімпія - Дружба. Фото: YouTube
Мирівська Дружба з Київщини з рахунком 1:0 виграла у Олімпії з Савинців, яка представляє Полтавщину. Єдиним голом у зустрічі відзначився в першому таймі Роман Мачуленко.

24 травня у місті Миргород в рамках першого матчу фіналу Аматорського Кубку України між собою зустрілися Олімпія з Савинців та Дружба з Мирівки.

На 29 хвилині зустрічі після класного пасу у виконанні Артема Грищенка Роман Мачуленко в падінні ефектно відправив м'яч у ворота Олімпії та вивів Дружбу вперед. Цей гол стал єдиним у першому таймі. Зазначимо, що для Мачуленка це вже четвертий гол у цьому сезоні Аматорського Кубку.

На 55 хвилині Дружба залишилася в меншості, тому що Артем Грищенко отримав другу жовту картку, яка перетворилася на червону. Але і в такій ситуації Дружбі вдалося втримати перевагу.

У підсумку зустріч завершилася перемогою Дружби з рахунком 1:0.

Аматорський Кубок України 2022/2023. Фінал. Перший матч. Миргород (Стадіон «Старт»)

Олімпія (Савинці) - Дружба (Мирівка) - 0:1

Гол: Мачуленко, 29.

Матч-відповідь відбудеться в Кагарлику 31 травня.