Стали відомі потенційні новачки чемпіонату ААФУ: дербі Тернополя, земляки Поворознюка та інші можливі дебютанти

Переглядів 1385
ФК Агрон. Фото: Агрон
Асоціація аматорського футбол України оголосила список учасників наступного сезону чемпіонату ААФУ та дату початку сезону. Заявилися ще не всі команди цього сезону.

Асоціація аматорського футболу України офіційно назвала початковий список учасників чемпіонату України на наступний сезон. Також ААФУ оголосила про початок робот з підготовки до старту сезону 2023-24.

Так виглядає список тих команд, що вже підтвердили свою участь у наступному сезоні:

• Агрон (Великі Гаї, Тернопільська обл.)
  • Подоляни (Тернопіль)
  • Vivad (Романів, Житомирська обл.)
  • ФК Чернігів-2
  • Зірка (Кропивницький)
  • Агротех (Тишківка, Кіровоградська обл.)
  • Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

Зазначається, що також вже є дві команди, які приймуть участь у Кубку України, але не зіграють у регулярному чемпіонаті:

• Дністер (Заліщики, Тернопільська обл.)
  • Стандарт (Нові Санжари, Полтавська обл.)

Повідомляється, що новий сезон чемпіонату України розпочнеться 12 серпня 2023 року, а Кубок стартує у серпні-вересні цього року.

• Кубок ААФУ минулого сезону, за сумою двох фіналів, виграла Дружба. У фіналі також брала участь Олімпія.
  • Сезон чемпіонату України з аматорського футболу ще не закінчився. У півфінал турніру вийшли Дружба (Мирівка, Київська обл.), Олімпія, Штурм (Іванків, Київська обл.) і Скала 1911 (Стрий, Львівська обл.).
  • Дати проведення матчів 1/2 фіналу: 18-го та 24-го червня.