Перша ліга

Гравці Чорноморця через борги оригінально відмовляються грати: «Починають «малювати» собі травми‎»

Сергій Стаднюк
66
Фото: ФК Чорноморець
Футболісти Чорноморця вже кілька місяців чекають на зарплату. Через фінансові проблеми в команді зростає напруга – гравці починають симулювати травми.

В одеському Чорноморці виникли фінансові проблеми із виплатами футболістам. Про це повідомляє фанатська спільнота клубу у Telegram.

За наявною інформацією, гравці команди досі не отримали заробітну плату за грудень 2025 року. При цьому вже триває березень, а борги перед футболістами залишаються невиплаченими.

Джерело стверджує, що через таку ситуацію в колективі зростає напруга. Існує інформація, що деякі футболісти починають своєрідно реагувати на затримки із зарплатнею. Зокрема, йдеться про випадки, коли гравці можуть посилатися на травми, щоб не брати участь у тренувальному процесі безкоштовно.

«Ситуація із зарплатою важка. Подейкують, що ще грудень не закритий, а вже березень. Вже є ті, хто починають "малювати" собі травми‎», – стверджує джерело.

  • Наразі одеський клуб посідає третє місце у турнірній таблиці Першої ліги.
  • У активі команди 38 очок. Відставання від лідера чемпіонату Буковини становить 10 балів.
  • Лівий Берег випереджає Чорноморець у боротьбі за прямий вихід до УПЛ на один пункт.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри