Перша ліга

ЛНЗ виграв у Ниви в Тернополі: черкаська команда стартувала з перемоги в другій частині сезону

Переглядів 719
Дмитро Котков
ЛНЗ святкує гол. Фото: ЛНЗ
Черкаський ЛНЗ виявився сильнішим за тернопільську Ниву в матчі Першої ліги. Черкащани виграли зустріч, завдяки голам Назарія Нича та Максима Лопирьонка.

Восьмого квітня в рамках першого туру Першої ліги (Група «Підвищення») ЛНЗ на виїзді зустрічався з тернопільською Нивою.

Перший тайм цього протистояння виграла команда з Черкас, завдяки голу Назарія Нича на 19 хвилині. У другій половині поєдинку також вдалося відзначитися точним ударом Максиму Лопирьонку, який на 75 хвилині подвоїв перевагу ЛНЗ.

Більше голів у цій зустрічі не було. Як підсумок, матч завершився виїзною перемогою черкаської команди з рахунком 2:0.